/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

      name your price

     

about

edosh beat

lyrics

spirála.siréna.elypsa.zelený světla.stroboskop.apokalypsa..ať je doba jaká chce,furt čuměj na tebe jak na psa.a toxickej odpad je poklad..krása.tak nasaj.tu kůru co ti daruje jak bezchybně spát..spad a spóry polykat cestou nocí.vidím rákosí.září.z jezera se kouří.ryby v něm jsou mrtví.taky svítí dravou aurou.požírají je jejich jikry.rvou se o prostor.obloha jiskří.mysl se tříští..křičí..zavírám krám.oči.tma.konečně vzlétám..načítám..trosky měst míjím jak kurva kormorán.karavany přehlížím jak vyschlá mrtvola..letím a znuděně zívám.dokud nespálím šťávu nic arogantně nepříjmám.
vznášim se jak ignorant,samozvanej psychonaut,směr přímo tam někam z pou.pak vole nouzově přistanu.bo katapult a výbuch.padák.panák.hlavou o pult.futuro barový kult.špína,mutagen.pouť a pustina.trosky a zkapalnělý mozky.sekaná latina.lhostejný šum.chlastat vizuál.ostnatá záda..barevná fontána.vylhaná představa.ektoplazma cáká do vzduchu ze všech mých průduchů.podivný vodotrysk.ó ano.i má mysl je sama..plavidlo mi troskotá.dopadnu do lesa. jak pecka. krešalarm je autentickej beat.pecka.natural hit,ale funeral se nekoná i kdybych chcíp..

barevná koule prohvízdala kolem těsně nad hlavama.další skenbičsonkundadron.lejzrama projíždí bezpečí trasy po který brzy projede procesí hovad z privilegovaný frakce.říkají si nejvyšší.bratrstvo tron..uctívaj psychotronik zmetky z poslední války.fetujou lidský nadledvinky.kdo není jejich bitch se jich bojí..zmrdi loví po nocích špinavou sebranku z ulic.je lepší je sejmout první a nebo se zdejchnout.vypařit se pryč dřív než tě kuchnou pro to se vysolit.dementi.prej tak rozmlouvaj s bytostmi co se koukaj.prej o nich nelze mluvit,jen poslouchat.vypsychlí kokoti..žádnej únik.bude to krvavej podnik.
virtuální fet mi přestává jet.projekce padá..chci se zas sjet.chci zpět..měl jsem si kurva dát poctivej dvojtej hisetšleh.mrda co si tě na pár dní podá..vopice už po mě blbě koukaj.v herně pro mě zavíraj.nemám škváru.nemaj ráj.odlepim se z terminálu,než mě nakopaj..tahnu dál kanálama.hloubš.do úlu.submetro-metropole.město pod městem kde zuří anarchie..tam dole to tepe.krysy se tam stejkaj jak kapka krve z nosu na rty..různý sorty.od násilníků po mutanty..halelůja a podobný hovna.kurva..ženu se zelenejma tunelama.do včelína.do úlu.do pulzující díry.sehnat škváru a zalehnout hernu snů na pár dobrejch dnů.na můj poslední neurodigišleh..poslední večeře před cestou hloub do vnitrozemí. prokopnout dveře a najít místo,co ještě není..pláň

credits

from můry, released February 23, 2017

tags

license

all rights reserved

about

IDKFA Jihlava, Czech Republic

contact / help

Contact IDKFA

Streaming and
Download help