/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

      name your price

     

1.
03:51
2.
03:42
3.
03:45
4.
5.
02:45
6.
7.
03:15
8.
01:28
9.
03:20
10.
11.
12.
01:59
13.
04:31
14.
01:56

about

nahráno čtrnáctýho února na deklu v D.I.V.O institute
.!poslední z posledních!.idkfa je po smrti
..můžeš hulit PTAKZ..

credits

released February 23, 2017

thanx:
D.I.V.O institute
p.venkrbec

tags

license

all rights reserved

about

IDKFA Jihlava, Czech Republic

contact / help

Contact IDKFA

Streaming and
Download help

Track Name: dcera
je ti příjemně.hřeje tě ten pocit,že vše dává smysl.máš v oblibě svůj život.svůj pohled na svět.svý známý.zájmy.svoje pití,ženu,postel svý řeči..máš dobrou práci.dobrej názor.rozevřenej obzor před sebou..máš pravdu..smekáš klobouk před mrtvým.ctíš tichem či řečmi jeho odkaz..stojí ti za to najít si tu trochu času.vděku..chodíš na úřad pro pořádek.nikdy si nenecháš ujet vlak.a nedej bůh benefit.vždyť spořádaně platíš daně.máš nárok..z tvý kapsy ti svítí lampy na chodník před tvým barákem.jsi fungující díl civilizace.budoucnost..nic ale neuděláš s tím,že i já po tvym chodníku chodím.posedávám možná blízko tvých dveří.ve tvý ulici.na tebou placenými kmány zametených schodech..žádný povinný ručení ti nezaručí,že tam nečekám na tvojí dceru.normálně se s ní bavím.balamutím.sahám jí na stehna.lehám s ní na tvůj gauč,když jseš na noční.a przním jí..já.já a jiní jako já..horší..olizují tvý iluze dcery.ždímají jí klín..je bezbranná.oni slyší bezhlasí křik jejích pohledů.její jalovou touhu po dobrodružství.spontální potřebu kterou neumíš ukojit..zmetci,co by nikdy nezaměstnal tvůj šef.co nikdy neuvažovali o velikosti tvý oběti.ti hnusní,líní,potrati zbyteční co bezcíle špiní tvůj chodník,ulici,vzduch.kradou světlo tvých lamp.kurví tvý dcery.jak krysy se hemží všude a čekají.číhají....a co ty?chlape.co ty s tim zvládneš udělat?co?.ani hovno....hovno..
Track Name: fluidoom
takže hned z kraje táhni do prdele.je mi hrozně skvěle.teda bylo do doby než jsem zahlídl tebe a tvou uslintanou vervu narvat do mě kus ze sebe.sorry hubo...houhou..
no a vysvětím ti pec na košér pecen.kurva.rabi smrad a jeho čáry z kabaly.hip hurá ester upeč chleba.vyteč káry.lízej pejzy.chce to jahva.nebuď lazy.blbá kráva..nahoře bez..to máš plech..
propadávám se dál prostorem propadám..padám na zádá už leta.furt nedopadám..padám tou dírou tak dlouho,že stoupám..pam padám jako ptakz.no takže v tom lítám..
kde mě tma vyplivne,tam vocas mám a ty můžeš hulit,(ptakz)když ti ho podám..propadávám se dál prostorem propadám. padám tou dírou tak dlouho,že stoupám..ptakz
tvá kuní modrá krev smrdí kam se hneš.jseš ušlechtilá malá lež/pička co prská hnis,aby si vylhala obří penis..jseš hegeš..manipuluješ a trávíš lidi vlivem a penězi.utrácíš psy.chceš z nich krysy.otroky pro svý narcis choutky a hry bez soudnosti..ego loutky..jsi uřvaný mimi nechutně pózující manekýny ve světlech slev..vymři po meči ty umečená hubo bažících slin..nasaj to fluidum a zhyň..přesluhuješ!tak zhyň a fin
Track Name: hranice feat. edosh
ne.nedali mi hranice.limity.zdi.soudnost nebo-li vědomost co je málo a co je moc..furt jen samý tytyty.zůstala jenom znechucenost\vzdor a na mušce debilita vynucený autority.nabroušenej kord.a probodávat je toho všude dost..pes slintá na cizí kost.prase třese se na pozlacenej post.na střeše skokan hledá rušnej most ze kterýho vznese se nad sebestřednou moc,co sere na volání o pomoc..ne.nedali mi hranice..mantinely.zůstaly jen ryzý pocity a jejich paralely,co vložily mě do rukou intuice.matky mý individuality co nevěří na svolení,zákaz nebo spásu v úspěchu z následování cizích učení..ne.nevěřím světu minulých ani příštích dní..ne.nemám hranice,a to mi trhá tělo jak gravitace a z duše dělá vřídlo co stříká vejš,než by se ti chtělo..a ty buzno prcej si otce v kotci po ovci..

..edosh...
Track Name: sláva
obří koráb havaroval.nikdo z něj nevyváz.nikdo v něm necestoval.sám se nastartoval a narval to kam potřeboval.veliký výbuch je jeho dar nám,před kterými prchal.tanec zkázy a jeho krásy započal.nikdo mu nepoděkoval..
sláva .. vybuchují kolony.v nich lidi,jejich domy v nich oči zavřený třepou záclonami..
zkáza .. hroutí se ti poschodí.v něm lidi co neví že slova z nich nezní.vždy byli němí..
sláva .. města žerou plameny.asfalt se taví.sklo praská.beton drolí.lidi utichají..
zkáza .. člověk je vyléčený.v ruinách se třese ustrašený.zmatený..skoro jako předtím..

obří koráb havaroval.rozerval se,jen aby tě odviroval.jeho žár sežeh vše co potkal.stal se nikým tím,že svět vynuloval.nezůstal nikdo,kdo by o něm zpíval.kdo by ho zprofanoval a použil,aby se napakoval.kolos se vymazal.tiše a nezištně se obětoval a jeho oběti jsou jeho tvůrci i děti..nikdo ho nelitoval..
Track Name: výčitky feat. relativní lů
noc vlejvá se mi pod ruce.svírám stíny.ždímu krky.kroutim se kolem nich jak nahý maso děvky u tyče..ozvěny vin a výčitky se táhnou se mnou tmou..uhýbám hlavou jinde..stejně nestichnou..tak proplítám se pustinou někde mezi správnym místem a pravou hodinou..hloubš a hloubš..doměnky stojí pevně za mnou..je nás tu houf.mlíko a krev.drát a šroub..jsme tiše jak hrob.chceme tě do srdce bodnou..
je už pozdě .. a ještě ti nepřijel vlak
už je pozdě .. a ty furt čekáš – jak.kak
je už pozdě .. promrdals všechen svůj čas
už je pozdě .. už na tebe čeká jen rak
pusť mě k sobě blíž..nebudeš litovat,táhnu se za tebou jak,vždyť ty víš(smrad)..pij do dna chci k tobě blíž(padat)..prorazit hranice.rychle čas krátí se-tik tak a tak pusť mě už blíž..
výčitky jak šlic jsme chytli jak aids..už je pozdě bycha honit.no nic ses šprajc..čas krátí se.procitat šokem.za vlasy vytáhnout (the end) člověk..narozen,
předurčen,naplánován,přiřazen(vypršen), vyřazen
je třeba vzít rozum do hrsti a sníst..je podzim.určitě víš jak to myslim..do země vyčumět díru a do ní si vlíst..pod zem.vyžrat si kdo,kde a proč jsem...a sám
Track Name: požár
můra zhurta mi hnula s prutem..skokem přispěchal jsem k díře s dojmem,že něco jsem.jsem nula.jurta bleskem za bouře zpopelněla.sukura uhořela.jen nátura a kůra zlem zbyla.tak tlakem z uhlíku unikám ven.. za světlem.za diamantem..

po-žár .. sirény skučí,chtěj aby ses bál
vy-pal .. těm zrůdám jezero.dělej ty posero
po-žár .. plameny hladoví,všichni jsou plastoví
po-řád .. hasí jak pískaj.čekaj co získaj

smrad stád..vodpornej parfém co táhne z hub lidí
k po-blití..všechny ty keci co tváří se k věci
chuť srát ..hlavám co kvičí.vopici pocuchat
chci vstát ..mít rád ty zmrdy,jen netušim kudy

běž pryč .. samota je říše kde jsem král
furt dál .. za horu.za zenit.vyšňupat kyanid
mlč bitch.. ticho je trůn.je to můj háv
jsem kár.. temnota škrtí a jsem na to sám
zanikám s nádechem.paprskem tmy kuchám červy co dělaj mě člověkem dnešní doby.skoby a mříže lížou stejný píče co věšej modly na zdi jako bubáky pro ty co nechtějí žužlat čuráky co cejtí se jak ovčáci na pastvině..jen pojď do mě svině.do tmy od ohně..
Track Name: norma
z prdele a popela ikona povstala aby ti poradila abys ji upálila..zapal idol.ideál.vzor.hranice ..a sladkovol..
norma.co je to norma?.vysvětli mi simtě,co je to norma.buď pokorná a vzorná jak děvka z porna a pověz mi pověz jak ze sebe udělat věc..každá má myšlenka je rakovinotvorná.každej můj text je něco jako šňupat pepř.je tuna chapadel co vosahává mě ze dna mý mysli.nestvůry co nechceš.jsem jejich terč..buď trochu svorná.ruka pomocná jak máma.využij sílu svého dogma a uteč a zavři za sebou klec..
jó znal jsem jednu normu.byla mi k hovnu.tlustá,blbá kráva.prdel jak stádo slonů.jsem jí prcal i když nešla ohnout a teď jsem tady,abych ti o tom zahrál na loutnu..
Track Name: pláň
spirála.siréna.elypsa.zelený světla.stroboskop.apokalypsa..ať je doba jaká chce,furt čuměj na tebe jak na psa.a toxickej odpad je poklad..krása.tak nasaj.tu kůru co ti daruje jak bezchybně spát..spad a spóry polykat cestou nocí.vidím rákosí.září.z jezera se kouří.ryby v něm jsou mrtví.taky svítí dravou aurou.požírají je jejich jikry.rvou se o prostor.obloha jiskří.mysl se tříští..křičí..zavírám krám.oči.tma.konečně vzlétám..načítám..trosky měst míjím jak kurva kormorán.karavany přehlížím jak vyschlá mrtvola..letím a znuděně zívám.dokud nespálím šťávu nic arogantně nepříjmám.
vznášim se jak ignorant,samozvanej psychonaut,směr přímo tam někam z pou.pak vole nouzově přistanu.bo katapult a výbuch.padák.panák.hlavou o pult.futuro barový kult.špína,mutagen.pouť a pustina.trosky a zkapalnělý mozky.sekaná latina.lhostejný šum.chlastat vizuál.ostnatá záda..barevná fontána.vylhaná představa.ektoplazma cáká do vzduchu ze všech mých průduchů.podivný vodotrysk.ó ano.i má mysl je sama..plavidlo mi troskotá.dopadnu do lesa. jak pecka. krešalarm je autentickej beat.pecka.natural hit,ale funeral se nekoná i kdybych chcíp..

barevná koule prohvízdala kolem těsně nad hlavama.další skenbičsonkundadron.lejzrama projíždí bezpečí trasy po který brzy projede procesí hovad z privilegovaný frakce.říkají si nejvyšší.bratrstvo tron..uctívaj psychotronik zmetky z poslední války.fetujou lidský nadledvinky.kdo není jejich bitch se jich bojí..zmrdi loví po nocích špinavou sebranku z ulic.je lepší je sejmout první a nebo se zdejchnout.vypařit se pryč dřív než tě kuchnou pro to se vysolit.dementi.prej tak rozmlouvaj s bytostmi co se koukaj.prej o nich nelze mluvit,jen poslouchat.vypsychlí kokoti..žádnej únik.bude to krvavej podnik.
virtuální fet mi přestává jet.projekce padá..chci se zas sjet.chci zpět..měl jsem si kurva dát poctivej dvojtej hisetšleh.mrda co si tě na pár dní podá..vopice už po mě blbě koukaj.v herně pro mě zavíraj.nemám škváru.nemaj ráj.odlepim se z terminálu,než mě nakopaj..tahnu dál kanálama.hloubš.do úlu.submetro-metropole.město pod městem kde zuří anarchie..tam dole to tepe.krysy se tam stejkaj jak kapka krve z nosu na rty..různý sorty.od násilníků po mutanty..halelůja a podobný hovna.kurva..ženu se zelenejma tunelama.do včelína.do úlu.do pulzující díry.sehnat škváru a zalehnout hernu snů na pár dobrejch dnů.na můj poslední neurodigišleh..poslední večeře před cestou hloub do vnitrozemí. prokopnout dveře a najít místo,co ještě není..pláň
Track Name: útěk z barikády feat. libovolná pička
nezkoušej mi narvat svůj názor,jak bys to rád. že dřív to mělo drajf nebo že teď je to prograss.že je to celý mrdka bo že tě baví jen křikzticha.revolta a blé..nechci si povídat.víš jsem rovnej,takže ti nebudu lhát, že si nemyslim,že jseš účelovej vocas\sráč\děvka zubožená dobou.falzum jak tvůj umaštěnej všenázor pro publikum.dej si potmě.válium.
křikzticha povstal na skok z prachu štětko a jestli mi chceš k tomu něco narvat,dej mi prachy.dej mi všecko..moje práce je trestat masu z plastu.topit děcko.přitopit děckem.uplíst si šálu z jejich vlasů na procházku lesem.rozpínat mem.popatlat tě hovnem.říkat tomu píseň.a jestli myslíš,že jsem blázen,zaplať mi nájem.
(fans by mi měli začít hoblovat kříž.rakev nebo mrkev a myslim tim špíz.a nebo začít poslouchat líp)
a popel z barikád rozfoukal čas..ne.už mi není patnáct.už nechci si hrát na spásu.neni mi ale ani padesát,abych nostalgicky koktal,že tenkrát to mělo vajb(mmmělo tto svou kkkrásu)..plebs blivajz.hovno stád.zkaženej špajz.zpařenej pták a v něm drát aby stál..ses posral?.poslechni si ptakz.a pak se podpal.
jsem hořící krysař.pářící se císař nero..vařící tělo.moje semeno by tě uvařilo.zevnitř.to je zřejmý..rakovina,moje druhý jméno.v tvojí čubce moje druhý péro.v tvojí držce moje druhý rýmo-vaný seno.furt kouříš slabikář.furt hledáš svého hero.hrdinu.maluješ si i jemu svatozář. jsi vemeno..máš dnu.
křikzticha povstal na skok z prachu štětko a jestli mi chceš k tomu něco narvat,dej mi prachy.dej mi všecko..moje práce je trestat masu z plastu.topit děcko.přitopit děckem.uplíst si šálu z jejich vlasů na procházku lesem.rozpínat mem.popatlat tě hovnem.říkat tomu píseň.a jestli myslíš,že jsem blázen,zaplať mi nájem.
Track Name: dvě facky a sprcha
žijte si blaze..utrousil stroze.natáhl dlouze z kouře a odešel..vize předcházet.utíkat skrze.tření vydržet.nesetřít se z kůže..nikdo se neohlížel..šel..propatlat se tím želé.rosolem.gelem.lesem z pryže a dutých vláken..po kolenou ve sprše leze ven.po čtyrech.vymydlenej den.buď tiše a plaz se.ne aby sis leh.plaz se ven za světlem do šaten..za rohem tě čeká další level.přes prdel šleh.čelem účelem.svítíš jak úsvit.okamurův ksicht-tvoje prdel..tvůj dech..jsme si tak vzdáleni.na dotek.zavírám oči.poklek.skřek..měním se v divnej pocit v zádech.
zas lapen delayem.mezi zrcadly skříplý odrazem co se cyklí.spadneš na zem a strop tě vyflusne do pasti,ze který není lehký se vyprostit.rychlost vzrůstá.svět ti rotuje ve smyci se světlem.nadzvukovost.šok nestíhá bujnost soutoku stok..koryto přetejká..a ty musíš do sraček pokud chceš opustit ostrov.díru šlechetnou o kterou si zakop..a tak táhni.táhni dál po pláni.proplápolej dny.vlez pod stíny měsícem vrženými pod nohy.prolez do zítřků.jsou jen zdánlivě zazděny sutí strnutí..a vděčně v nezdravym světle se loudat do otevřených hrobu na věčnost.krok tíhne za krokem,tak za co vděčnost?..
Track Name: shit
dopisy ze tmy.zmuchlaný věty.po podlaze rozsetý střepy.hry,světy a střety a ty jako ten,co myslí,že má alfavizi..jen proraž čelem stropy.plaz se k odvaze ode zdi ke zdi..skrz slova za rty.za iluzi cesty.zbydou střepy v kůži a ty v louži touhy po ledabylý přízni.po ližbě bo po lži..stroze ve strouze žízně lež bez poutače či reklam.až tak přísně zlámej klam trýzně.vyhníj z díla nad rám.pak postav se na dlažbu v dešti.bez ovací opusť matraci nacucanou až po nebesa frustrací.zaboř pěsti do zdi z hoven co sis nasral kolem.zlom kost.přetvoř dojem.buď golem bo se smiř,že jseš a budeš pannou co kvičí,že měsíc co měsíc krvácí si do peří z píči se kterou necvičí s tyči….
už zase chceš vracet se v čase.vyretušovat krach na vahách v cizích hlavách a tvářit se blaze.blaženě jak prase přitom dál tahat svoje šajze v kapse.a snifovat si.nasávat se za zády svý soudnosti.slavnostně haluzit postih.pod maskou zkroucenej ksicht.klouby slepený páskou.v očích cokoliv okolí bude chtít..v zásobě vtip.mlžení nadsázkou.strach skreje smích.kontrolky zhasnou a klid alespoň dokud z tebe příště nezačnou zas můry mluvit..jenže klíště potřebuje pít.bejt tam kde se hemží život po kterym touží.kořist.jenže dokud cumláš přijetí pro přijetí nejde se ze jentak dna vynořit.spíš jen živořit..
a já klečim na podlaze v kaluži na rtech s otázkou kdo že tě pomstí až bubliny prasknou..shit jako shit..
Track Name: recyklično
prší..křič do mraku mayday, prší že schovat se ti nejde. prší že mokne ti sešit a vhlhne klidt.
prší..zabal se do mě jak do vlajky.přiznej si chyby matky.podstup jatka zmatku,třeba ti to kost hodí zpátky.zmetku
prší..a je mi stejně dobře jak jindy.žvejkám svý vlastní pindy.nepotřebuju plán.znechuť mi rapy.pojdu jinej mejdan a nebo budu zas chvilku sám nečekat na svoje rady.toxic tobogán
prší..a je mi jedno kolik toho spadne.kdo se na mě vrhne.mě zavrhne.si nevšimne.něják se s tim srovnám.podám klam co mám.překruť si to jak ti narostl khán.zavři díru.ham.žvejkej horkej ban-ban.
prší..hold už je takový klima.jestli ti vadí chcanec,zůstaň doma v jedný ruce s myší a v druhý se svým dogma.utopenec.jestli se to teda liší..
ábstraktní kolotoč okolo podstaty věcí.stud z tabu.(strach).hra na slepou bábu s plnou hubou řečí.třetí oči brečí lávu.otravu posílám (vránou bránou) dál,,není k zbytí,, ..jádro se štěpí.
prší..pověz mi další změt klišé co mršim.zaútoč na emoce.věnuj se lyrice.vyrukuj se všim.zkuš čim chceš přebít smrad mrdání a mršin.mojí reakci snad už tušíš..tušim
prší..a je jedno o co kroupy buší.plná huba hluchých uší dělá,že musí..ať už říkáš nebo děláš cokoliv,tak jde jen o tebe a to mě trochu ruší.spíš občas sere ta míra světáctví z hlavy z prostřed prdele,která prej zas něco luští..ale určitě to nějakou obrannou blánu zruší.lidi jsou kluzcí a já nemám chuť držet ryby za žábry aby nevpluly do vody kde je to nevzruší..jejich filéšit.až se otočí,budu pryč..
prší.prší.kecy.kecy.jen se mele a leje.všechno je k věci.všechno mě sere a ty sračky ti moc sluší.stádo je žere,když už musí.tolik pozornosti pro muší životy za zády křiví ksichty.a co by né.nic novýho tě nemine..já beru si dovolenou.nasedám na mol na mulu na molu na maděru a jedu dolů chcípnout pak přefiknout si svoji příští mámu..cyklično
pod kotlem hoří hlavy.topí jak topí se v bouři svých obrazů..pod kopcem zkroucený postavy odrazem myšlenky v paprsek spojí se,rozpářou horu.vyzvrátí oblohu. osvobodí svět od bohů..ti hořící lidi v mlze jako světla naděje na dně čekají na co narazit nechtějí.plápolají.ubívají.a ani ronící nebe neuhasí žízeň co po právu mají.
Track Name: dezintegrace
vytrhat copy kabelů ze stropu..zervat izolant drát okolo krku.podat ti ruku a zapnout to světlo..desintegrate elektro..narazit na ropu a vytáhnout zippo..plameny cákaj jak v zálivu..retro..zaplout tak do davu a odpálit nitro.nechat je pochopit,že zlo dávno už přišlo..

veškeré známky života v prostoru lodi byly úspěšně eliminovány..počet žijících členů posádky:0..ovládací panely byly vyřazeny..generátor štítu funguje na minimální výkon..komunikační obvody byly přerušeny..záložní a nouzové obvody byly přerušeny..generátor kyslíku vyřazen z provozu..hladina kyslíku v umělé atmosféře se blíží kritickému bodu..dezintegrace neurosynapsí systému idkfa je téměř dokončena..autodestrukční program je ve finální fázy.do výbuchu zbývá … třicet sekund.