/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

      name your price

     

about

featuring relativní lů
phoenicz beat

lyrics

noc vlejvá se mi pod ruce.svírám stíny.ždímu krky.kroutim se kolem nich jak nahý maso děvky u tyče..ozvěny vin a výčitky se táhnou se mnou tmou..uhýbám hlavou jinde..stejně nestichnou..tak proplítám se pustinou někde mezi správnym místem a pravou hodinou..hloubš a hloubš..doměnky stojí pevně za mnou..je nás tu houf.mlíko a krev.drát a šroub..jsme tiše jak hrob.chceme tě do srdce bodnou..
je už pozdě .. a ještě ti nepřijel vlak
už je pozdě .. a ty furt čekáš – jak.kak
je už pozdě .. promrdals všechen svůj čas
už je pozdě .. už na tebe čeká jen rak
pusť mě k sobě blíž..nebudeš litovat,táhnu se za tebou jak,vždyť ty víš(smrad)..pij do dna chci k tobě blíž(padat)..prorazit hranice.rychle čas krátí se-tik tak a tak pusť mě už blíž..
výčitky jak šlic jsme chytli jak aids..už je pozdě bycha honit.no nic ses šprajc..čas krátí se.procitat šokem.za vlasy vytáhnout (the end) člověk..narozen,
předurčen,naplánován,přiřazen(vypršen), vyřazen
je třeba vzít rozum do hrsti a sníst..je podzim.určitě víš jak to myslim..do země vyčumět díru a do ní si vlíst..pod zem.vyžrat si kdo,kde a proč jsem...a sám

credits

from můry, released February 23, 2017

tags

license

all rights reserved

about

IDKFA Jihlava, Czech Republic

contact / help

Contact IDKFA

Streaming and
Download help