/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

      name your price

     

about

edosh beat

lyrics

prší..křič do mraku mayday, prší že schovat se ti nejde. prší že mokne ti sešit a vhlhne klidt.
prší..zabal se do mě jak do vlajky.přiznej si chyby matky.podstup jatka zmatku,třeba ti to kost hodí zpátky.zmetku
prší..a je mi stejně dobře jak jindy.žvejkám svý vlastní pindy.nepotřebuju plán.znechuť mi rapy.pojdu jinej mejdan a nebo budu zas chvilku sám nečekat na svoje rady.toxic tobogán
prší..a je mi jedno kolik toho spadne.kdo se na mě vrhne.mě zavrhne.si nevšimne.něják se s tim srovnám.podám klam co mám.překruť si to jak ti narostl khán.zavři díru.ham.žvejkej horkej ban-ban.
prší..hold už je takový klima.jestli ti vadí chcanec,zůstaň doma v jedný ruce s myší a v druhý se svým dogma.utopenec.jestli se to teda liší..
ábstraktní kolotoč okolo podstaty věcí.stud z tabu.(strach).hra na slepou bábu s plnou hubou řečí.třetí oči brečí lávu.otravu posílám (vránou bránou) dál,,není k zbytí,, ..jádro se štěpí.
prší..pověz mi další změt klišé co mršim.zaútoč na emoce.věnuj se lyrice.vyrukuj se všim.zkuš čim chceš přebít smrad mrdání a mršin.mojí reakci snad už tušíš..tušim
prší..a je jedno o co kroupy buší.plná huba hluchých uší dělá,že musí..ať už říkáš nebo děláš cokoliv,tak jde jen o tebe a to mě trochu ruší.spíš občas sere ta míra světáctví z hlavy z prostřed prdele,která prej zas něco luští..ale určitě to nějakou obrannou blánu zruší.lidi jsou kluzcí a já nemám chuť držet ryby za žábry aby nevpluly do vody kde je to nevzruší..jejich filéšit.až se otočí,budu pryč..
prší.prší.kecy.kecy.jen se mele a leje.všechno je k věci.všechno mě sere a ty sračky ti moc sluší.stádo je žere,když už musí.tolik pozornosti pro muší životy za zády křiví ksichty.a co by né.nic novýho tě nemine..já beru si dovolenou.nasedám na mol na mulu na molu na maděru a jedu dolů chcípnout pak přefiknout si svoji příští mámu..cyklično
pod kotlem hoří hlavy.topí jak topí se v bouři svých obrazů..pod kopcem zkroucený postavy odrazem myšlenky v paprsek spojí se,rozpářou horu.vyzvrátí oblohu. osvobodí svět od bohů..ti hořící lidi v mlze jako světla naděje na dně čekají na co narazit nechtějí.plápolají.ubívají.a ani ronící nebe neuhasí žízeň co po právu mají.

credits

from můry, released February 23, 2017

tags

license

all rights reserved

about

IDKFA Jihlava, Czech Republic

contact / help

Contact IDKFA

Streaming and
Download help