/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

      name your price

     

about

edosh beat

lyrics

takže hned z kraje táhni do prdele.je mi hrozně skvěle.teda bylo do doby než jsem zahlídl tebe a tvou uslintanou vervu narvat do mě kus ze sebe.sorry hubo...houhou..
no a vysvětím ti pec na košér pecen.kurva.rabi smrad a jeho čáry z kabaly.hip hurá ester upeč chleba.vyteč káry.lízej pejzy.chce to jahva.nebuď lazy.blbá kráva..nahoře bez..to máš plech..
propadávám se dál prostorem propadám..padám na zádá už leta.furt nedopadám..padám tou dírou tak dlouho,že stoupám..pam padám jako ptakz.no takže v tom lítám..
kde mě tma vyplivne,tam vocas mám a ty můžeš hulit,(ptakz)když ti ho podám..propadávám se dál prostorem propadám. padám tou dírou tak dlouho,že stoupám..ptakz
tvá kuní modrá krev smrdí kam se hneš.jseš ušlechtilá malá lež/pička co prská hnis,aby si vylhala obří penis..jseš hegeš..manipuluješ a trávíš lidi vlivem a penězi.utrácíš psy.chceš z nich krysy.otroky pro svý narcis choutky a hry bez soudnosti..ego loutky..jsi uřvaný mimi nechutně pózující manekýny ve světlech slev..vymři po meči ty umečená hubo bažících slin..nasaj to fluidum a zhyň..přesluhuješ!tak zhyň a fin

credits

from můry, released February 23, 2017

tags

license

all rights reserved

about

IDKFA Jihlava, Czech Republic

contact / help

Contact IDKFA

Streaming and
Download help